05. januar 2002 - 01:56Der er
17 kommentarer og 1 løsning
Internt virker ikke. Inter virker. Øøøhhh.
Er der nogen der kan forklare, hvorfor min computer ikke (kan godt men tager 2min) kan se nogle computere i \"Andre computere\" men andre godt kan se mig. Jeg kører Win98SE på begge, har ADSL for bindelse som virker fint. De kører på samme hub. Jeg har ikke kunne finde en god forklaring, HELP, PLEASE!!! 60 point for en løsning der virker!!!
I dette særtema ser vi på, hvordan cloud og AI bliver fundamentet for virksomhedernes digitale forretning, og hvordan de nye muligheder for automatisering og forretningsværdi kan udnyttes uden at miste overblik, sikkerhed og menneskelig kontrol.
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.