Avatar billede c960465 Nybegynder
10. april 2002 - 09:00 Der er 4 kommentarer

tilmeldingsformular

Jeg skal ha' lavet en tilmeldingsformular. Der skal udfyldes nogle textarea og checkbox, og så skal der være en send og en reset knap.
Jeg har forsøgt mig på: www.ribegolfklub.dk/form.htm - hvad har jeg lavet forkert og hvad mangler der. Feltet med sekretariat skal ikke være der, men det er den emailadr. der skal sendes til.
Som I sikkert kan se, så er jeg ikke så skrap til programmeringen, så udførlig hjælp ønskes.
Avatar billede tknudsen Nybegynder
10. april 2002 - 10:01 #1
hvad er problemet ?
Avatar billede tknudsen Nybegynder
10. april 2002 - 10:02 #2
jeg har lige udfyldt formen, og det ser ud til at går fint. der står #tak for tilm." i bunden af siden
Avatar billede c960465 Nybegynder
10. april 2002 - 10:33 #3
problemet er at jeg ikke modtager en email med de indtastede informationer.
Avatar billede dotcom1 Nybegynder
07. januar 2006 - 16:20 #4
Lukketid?
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
Kurser inden for grundlæggende programmering

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester