16. april 2002 - 10:23Der er
7 kommentarer og 1 løsning
Jeg mangler en der kan programmere i C++ til en kommunication
Jeg søger en der kan programmere i C++ til en kommunicationsfil mellem en RT-1200 synsmaskine og et acces baseret optiker program. Jeg har hele programmeringensdelen på tryk, men mangler en der kan håndtere denne opgave
Denne side indeholder artikler med forskellige perspektiver på Identity & Access Management i private og offentlige organisationer. Artiklerne behandler aktuelle IAM-emner og leveres af producenter, rådgivere og implementeringspartnere.
Jeg har tidligere programmeret C og C++ til kommunikation med PLC. Jeg kender ikke RT-1200'eren, men hvis du siger at du har kommunikationsformatet og en sample, så er det ikke noget problem.
Du kan kontakte mig på carsten@sarum.dk, hvis du ikke allerede har lavet en aftale med Disky.
Min timepris er 550,- - jeg plejer dog at give faste tilbud, lige så meget for kundens skyld som for min egen.
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.