Avatar billede razzia Nybegynder
03. juni 2002 - 19:56 Der er 3 kommentarer og
1 løsning

SKide IRRETERNE!

Jeg har jo en Webserver som jeg tester mine php scripts på som jeg henter fra nettet, men hvsi jeg nu har fx. en afstemning og man sakl trykke på en knap så sker der intet og det samme er det ved alle de Scripts som man sakl trykke på en knap det er lige som om de ikke vil forstå det... MySQL hvsi de nu bruger det har jeg sat op og jeg har ikke redigeret i scriptet med den gør det endnu.. hvad kan være problemet ?
Avatar billede NanoQ Nybegynder
03. juni 2002 - 20:06 #1
Venligst brug ordenligt beskrivende subjects til spørgsmål. Det er umuligt ud fra "SKide IRRETERNE!" at læse hvad spørgsmålet drejer sig om. Et beskrivende subject giver langt bedre chancer for gode svar.

NanoQ/coadmin
Avatar billede razzia Nybegynder
03. juni 2002 - 20:08 #2
okay okay :)
Avatar billede razzia Nybegynder
03. juni 2002 - 21:52 #3
lukket! pT! uden svar!
Avatar billede razzia Nybegynder
03. juni 2002 - 22:05 #4
Åbner det i en anden kartogri :)
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
Kurser inden for grundlæggende programmering

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester