I dette særtema ser vi på, hvordan cloud og AI bliver fundamentet for virksomhedernes digitale forretning, og hvordan de nye muligheder for automatisering og forretningsværdi kan udnyttes uden at miste overblik, sikkerhed og menneskelig kontrol.
soelver: JO, er lukket nu :) Glemte at svare, med havde set resultaterne. Det er ligemeget om det er Engelsk eller Dansk. Det skal bare ikke være et navn, som er totalt mærkeligt, såsom det med "Oste" eller sådan noget
nuki: skal tænkes over...måske. Men det er nu ikke noget man forbinder med noget.. jeg tænker måske kun lidt på IRC..pga "Ops". :)
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.