04. august 2002 - 19:17Der er
4 kommentarer og 1 løsning
hvorfor virker det ikke..............
Nu har jeg bøvlet med det her upload, uden at kunne få det til at virke så - HJÆLP !!!!!!!
Følgende kode skulle få filen uploadet: ------------------------------------------------------- <% Set Upload = Server.CreateObject("Persits.Upload.1")
I dette særtema ser vi på, hvordan cloud og AI bliver fundamentet for virksomhedernes digitale forretning, og hvordan de nye muligheder for automatisering og forretningsværdi kan udnyttes uden at miste overblik, sikkerhed og menneskelig kontrol.
kan det have noget at gøre med at det er begrænset hvor mange mapper man " går ned i " - har lige fundet ud af at jeg heller ikke med den direkte sti kan uploade til mappen ?
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.