Avatar billede prop46 Nybegynder
18. november 2002 - 20:37 Der er 2 kommentarer og
1 løsning

norton og xp

Jeg har lige opdateret til xp uden at afindstallere min norton 2002. Nu virker den ikke ordentligt. Den melder Error på Emailscanning og opfører sig i det hele taget underligt. Jeg kan hverken afindstallere eller genindstallere den. Får hele tiden denne fejl:  Error 1660. Could not access network location !! og så adrs..

What the H.....  :0(
Avatar billede no_stress Nybegynder
18. november 2002 - 20:52 #1
Hvilken version af nroton bruger du?
Avatar billede no_stress Nybegynder
18. november 2002 - 20:54 #2
Jeg trække spøgsmålet tilbage
Avatar billede prop46 Nybegynder
18. november 2002 - 21:07 #3
never mind... det er løst med hjælp fra symantics egen side :0)
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester