Avatar billede zhark Nybegynder
24. marts 2003 - 12:24 Der er 4 kommentarer og
2 løsninger

Røde øjne

Det kniber med at finde den bedste måde at reducere røde øjne, kende nogen en "tut" for Photo Shop om problemet?
Avatar billede game_tracker Nybegynder
24. marts 2003 - 12:30 #2
Avatar billede designz Nybegynder
24. marts 2003 - 18:20 #4
Prøv bare at tegne med penselen med sort, med en ulden brush der er lidt mindre end det røde område. Tryk éen gang, hvis det ikke er nok, tryk éen gang mere...det plejer at virke for mig.
Avatar billede cgleerup Nybegynder
24. marts 2003 - 20:18 #5
Avatar billede zhark Nybegynder
24. marts 2003 - 21:17 #6
Tak der var nogle udmærkede muligheder, jeg hævede lige points så der blev 2x30
Mvh. zhark
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester