Avatar billede Pansen Praktikant
07. maj 2003 - 00:41 Der er 3 kommentarer og
1 løsning

Skærm!

Hvilken skærm er den bedste mener i? Det skal være en 19" og den skal kunne køre mange hz, uden at koste kanon mange penge...
Avatar billede viciodk Praktikant
07. maj 2003 - 00:46 #1
Så synes jeg du skal kigge på en Sony E400 eller en Samsung SyncMaster 957P. Begge skærme bør være at finde på www.edbpriser.dk
Avatar billede viciodk Praktikant
07. maj 2003 - 00:52 #2
Damn, Sony-skærmen er åbenbart blevet erstattet af en nyere model i samme størrelse, men denne er helvedes dyr, så jeg synes du skal snuppe Samsung-skærmen. Jeg kan nu se at denne er Edbpriser.dk's mest populære CRT-skærm på 19", så snup du den - ved mindre du vil have fat i en fladskærm (det nævner du ikke noget om).
Avatar billede Pansen Praktikant
08. maj 2003 - 20:34 #3
viciodk, tak for svar den ser najs ud :)
Avatar billede trolle225 Nybegynder
10. juni 2011 - 19:37 #4
hej vil gren vide en ting hvad skal man gøre vis ens pc virker og man er kommet til at sete den over på integreret. og vil maget gren vid det til en aden gang for min skam er helt i sort
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester