Avatar billede fedtshit Nybegynder
09. maj 2003 - 12:00 Der er 1 kommentar og
1 løsning

Motorola T720 hukommelse

Jeg skal hente et prg. på 220Kb til min Motorola T720 men har kun 170Kb fri.. Hvordan får jeg mere plads? Jeg HAR slettet alle mine spil/programmer!
Avatar billede michael2690 Nybegynder
17. maj 2003 - 19:07 #1
du bliver jo nok nødt til at købe dig et større ram-kort
Avatar billede ormehul Nybegynder
07. juli 2003 - 15:07 #2
Det er fordi du har en t720I og ikke en t720 - t720I er nøjagtig den samme tlf. men med noget andet software som fylder mere. Den alm. t720 har 512 kb... dvs. for at kunne bruge programmet skal du nedgradere den... men hvis du ikke mms'er eller skal bruge kamaraet har det ingen betydning
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester