Avatar billede dinubamsen Nybegynder
24. maj 2003 - 11:02 Der er 1 løsning

når jeg vil downloade noget viser den bare en hvid skærm

når jeg vil downloade noget fra internet explorer kommer der bare en hvid skærm med et billede mærke oppe i hjørnet...
Avatar billede s_kjaer Praktikant
24. maj 2003 - 16:32 #1
Kan se at du også har haft problemer med startsiden. http://www.eksperten.dk/spm/356474
Meget kunne tyde på at du er ramt af noget spyware evt fra kazaa, som også driller dig ved download. Hvis du ikke kan fjerne det ved hjælp af de link Jacob clausen giver, skulle du nok overveje en formatering af disken. Hvis du har brænder, kan du jo hurtigt lave backup af de vigtigste ting.
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester