Avatar billede m0nk3y Nybegynder
14. juli 2003 - 08:19 Der er 1 kommentar og
1 løsning

+reload, problemer! (cs)

Sad og spillede over LAN med en anden... for sjov lavede vi så at vi reloadede vær gang vi skyd et skud. Vi brugte commandoen: bind "mouse1" "+attack;+reload". Da vi ikke gad mere brugte commandoen: bind "mouse1" "+attack;-reload". Virkede på den ene com... men den anden reloader stadig hele tiden... why?
Avatar billede chalde Seniormester
14. juli 2003 - 08:35 #1
prøv at gå ind i controls og vælg defaults.
Avatar billede m0nk3y Nybegynder
14. juli 2003 - 08:52 #2
oki...
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester