Jeg sidder og bøvler med noget glowwire, men jeg kan ikke rigtig få det til at virke.
Er der nogle af jer der kan nogle gode link til en beskrivelse af, hvordan man lodder stømkablerne på selve glowwireren. Jeg kan nemlig ikke finde noget på nettet om det.
Og ja, jeg er godt klar over, at der skal en lille strømkonverter ind i mellem.
Hos Computerworld it-jobbank er vi stolte af at fortsætte det gode partnerskab med folkene bag IT-DAY – efter vores mening Danmarks bedste karrieremesse for unge og erfarne it-kandidater.
jo men hvordan gør man lige det, for jeg har forsøgt mange gange, men det går sku ikke igennem. Og lige med den her, så må det jo også være sådan, at hvis man ikke lige giver det rigtige svar, så skal man jo heller ikke have point.
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.