Avatar billede brekke Nybegynder
14. august 2003 - 18:57

uønsket vindue fra guiden konfiguration af ISDN

Jeg har haft ISDN fra Teledanmark, men har annulleret det igen da det ikke vilde fungere. Jeg har slettet alt om LASAT og ISDN, men der vedbliver at komme et vindue frem hver gang jeg åbner computeren der siger: "Der kan ikke findes noen ISDN enheder. installer ISDN- enhed og konfigurer"
Mitt spørdmål er: "Hvordan bliver jeg kvit dette vindue?" B.F.Brekke (Tlf 62 68 13 34)
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester