02. januar 2001 - 23:21Der er
2 kommentarer og 1 løsning
scartstik
Dette har ikke så meget med pc-verden at gøre, men alligevel!! Jeg mener at have set engang, at man ku\' få en box med 3-4 scart indgange og en enkelt udgang. Er der nogen der kan være mig behjælpelig.
Der bliver investeret massivt i AI. Teknologien er mere tilgængelig end nogensinde, og ambitionerne er høje. Alligevel oplever mange virksomheder, at resultaterne udebliver.
Jeg kan umidelbart ikke finde det på deres site, men i deres katalog nr. 19 har det varenummer 101-755 > VC 87 stereo Scart fordelerboks, passiv, til forbindelse mellem et apparat med 21-polet scart stik og maksimum 5 andre apparater med 21-polet scart ind/udgang.
Hvis du får problemer med at finde det kan du maile mig. Så kan jeg evt. ende dig mere info + billeder af dyret. Og hvis det skal være rigtig sjovt så kan jeg sikkert også godt skaffe det til dig til vejl. udsalgspris self.*GG*
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.