20. oktober 2003 - 08:57Der er
4 kommentarer og 1 løsning
LIDT tunge i en vis del!
Når nu jeg har fundet ud af at det er mit skillefilter som er gået i stykker, så synes jeg sgu godt nok det er lidt træls at Tele2ADSL STADIGVÆK insisterere på at tildele mig 3 teknikkerdage, fremfor bare at sende mit et nyt delefilter!! :(
AI bliver først for alvor en del af arbejdet, når teknologien integreres i den måde, vi arbejder på. At have adgang til AI betyder ikke nødvendigvis, at medarbejderne er klar til at bruge den.
Tja, det håber jeg, onsdag i sidste uge, holdt telefonen og internettet op med at virke, Tele2ADSL blev kontaktet dagen efter, havde glemt mit kundenummer, så jeg måtte ringe igen dagen efter, vi fandt ud af at det nok var TDC's problem, de blev kontaktet og fejlen blev udbedret i løbet af fredagen, men internetforbindelsen virkede stadig ikke.
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.