Hejsa, Jeg er lidt ny herinde, og ved ikke helt, om jeg er det rigtige sted. Mit problem er følgende fejlmeddelelse, ved opstart af min PC: Windows kan ikke finde 'C:\WINDOWS\System32\vxdmgr32.exe'. Kontroller, at du skrev navnet korrekt... Jeg har forsøgt at desaktivere denne fil under msconfig Start - men det hjælper ikke. Min PC kører med XP! Håber I kan hjælpe!!
Der bliver investeret massivt i AI. Teknologien er mere tilgængelig end nogensinde, og ambitionerne er høje. Alligevel oplever mange virksomheder, at resultaterne udebliver.
Prøv at gå ind i kør og skriv :"sfc /scannow" det tjekker filerne for intakthed og erstatter dem hvis de er intakte, det kan muligvis hjælpe!!
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.