20. november 2003 - 21:59Der er
4 kommentarer og 2 løsninger
Kan ikke hente shockwave player??
Hejsa... Jeg ville lige prøve et bordtennis spil på shockplay.com, hvor den så kræver jeg skal installerer macromedie shockwave player.. Men når jeg forsøger får jeg ovennævte fejl.. Troede min speedsteam 2601 router som altid giver problemer var skyd i det, men min storebror kan sagtens hente det.. og alt hvad der har med åbning af porte osv. går til min computer..
De fleste virksomheder har efterhånden bevist, at AI virker.
Pilotprojekter leverer resultater. Medarbejdere bruger generative AI-værktøjer. Nye use cases dukker op på tværs af organisationen.
Jeg har inet explore 5.0.. Og det link er også det jeg har prøvet, og det er netop der den siger jeg har en network error, og jeg skal tjekke min internet forbindelse... Men min bror har det.. og vi har ikke ændret noget som helst på inet i lang lang tid.. Og vores router åbner endda porte kun til min computer.. og ikke hans.. så jeg forstår det slet ikke :-/
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.