Avatar billede tuidoi Nybegynder
28. november 2003 - 13:45 Der er 4 kommentarer og
1 løsning

Salg af sorround anlæg

hey..
hvis nogle er interreset i at købe et surround anlæg til 2000 (derfølger dvd med) selve anlægget kst. til normal pri 3500kr. og dvd'en 1100.. anlægget er af mærket lumatron og er model "Dht 2000" og DVD'en af mærket "United" og kan spille alle formarter bortset fra DivX.. selvom de ikke er af samme mærker er der ingen problemer med at få det til at fungere perfekt sammen.. støjer ikke.. det eneste som kan give en lyd fra sig er blæseren, men dette er indrettet sådan at den først starter ved et bestemt lyd niveau hvor man ikke hører den alligevel
Avatar billede dmcn Praktikant
28. november 2003 - 13:46 #1
www.papkassen.dk - ekspertens køb/salg-kategori er lukket.
Avatar billede tuidoi Nybegynder
28. november 2003 - 13:47 #2
2000kr.. dvs en besparelse på 2600kr.
Avatar billede tuidoi Nybegynder
28. november 2003 - 13:47 #3
okay tak :)
Avatar billede krusell Nybegynder
28. november 2003 - 14:33 #4
1100 for en united dvd-afspiller.
Dem kan man jo få for under 500 nu...
Læg lige et svar selv, så du kan lukke "spørgsmålet"
Avatar billede tuidoi Nybegynder
29. november 2003 - 13:54 #5
11
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
Computerworld tilbyder specialiserede kurser i database-management

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester