10. december 2003 - 09:46Der er
7 kommentarer og 3 løsninger
Taletid hvad er billigst?
Ja som der står i overskriften kunne jeg godt tænke mig at vide hvad der er billigst indenfor taletid, men det skal være taletid, ikke noget der skal tankes op fra nettet af, det skal være sådan noget man tanker ved at købe et taletidskort ved forhandleren. Kunne evt. godt tænke mig at få links til hjemmesider der måske fører statistik over det.
hehe... ja det jo gode forslag allesammen... cdc.. hmmm... det skal ikke være over nettet... selvhenter kan man jo gøre det via sms.... det er lidt smart.. men well.. jeg takker for det i skal nok få alle sammen... men tobias og popsy får mest..
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.