Den moderne arbejdsplads er i stigende grad afhængig af mødelokaler til at fremme samarbejde, men dette skift medfører også stigende sikkerhedsudfordringer.
nej, zone alarm har jeg ikke installeret.. Og alle de der "protection" programmer så som Peergardian og Norton personal firewall osv, havde jeg også installeret før det skete.. Så det burde ikke være det..
hmm nej desværre.. Den har ikke hjulpet mig så meget..
Synes godt om
Slettet bruger
11. februar 2004 - 22:37#5
Hvis du på Google prøver at søge på fejlkoden på danske sider, kan jeg se at der ligger en løsning på ebruger.dk/eblog/ men denne side kan jeg ikke komme ind på. Men af det lidt der står under søgekriterier ser det ud til at det er noget med sikkerhedsindstillingerne
Synes godt om
Slettet bruger
11. februar 2004 - 22:39#6
Hvis du går ind i internetindstillinger-->avanceret har du så et hak ved SSL 2.0 og SSL 3.0 ??
ja det har jeg.. Men altså, alt sådan noget med nye firewall programmer, og rettelser alle mulige steder, har jeg slet ikke lavet noget af. Det er bare her idag da jeg startede den op at den har gjort det.. Har også prøvet at genstarte..
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.