Avatar billede chill_out Nybegynder
12. februar 2004 - 22:45 Der er 4 kommentarer og
1 løsning

backup af e-mail adresser

hvilken fil gemmer jeg e-mail adresserne i for jeg kan ikke eksportere adresse katoketet den er bare grå.

det er xp
Avatar billede victor-1 Nybegynder
12. februar 2004 - 22:48 #1
Avatar billede x-masman Nybegynder
12. februar 2004 - 22:52 #2
I Outlook... ikke adressekartoteket... men i hovedprogrammer vælger du i filer eksporter importer. Så vælger du eksporter til fil.  vælger .pst. Der kan du vælge kontaktpersoner.
Avatar billede victor-1 Nybegynder
12. februar 2004 - 22:55 #3
Sorry - havde ikke set ordentligt efter kategorien (Outlook) :(
Avatar billede chill_out Nybegynder
12. februar 2004 - 23:09 #4
mange tak kan du sige hvorfor er den egentelig grå i adresser så man ikke kan bruge den der fra
Avatar billede x-masman Nybegynder
12. februar 2004 - 23:34 #5
Nej. Jeg undrede mig over det samme! Det er ligedan på min, så det kan være det slet ikke er implementeret ;) nej spøg til side. Jeg tror det er hvis man har mange forskellige grupper og man kun vil eksportere nogle af dem. Jeg har i hvert fald ikke nogle grupper og det kan som sagt ikke lade sig gøre hos mig.
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester