Tak for hjælpen, men alt det der har jeg prøvet og (dum som jeg er)....jeg kan ikke huske hvad den hedder!!! Er der nogen der ved hvor sådan én ligger henne????
Prøv at kikke efter datoen på folderne i mappen \"Programmer\". Hvis du lige har installeret fireworlan i dag, skal den jo ligge i en folder, der er oprettet i dag.
EN FIREWALL SKAL IKKE UNINSTALLES hvis du har en hardware firewall (en lille boks der meget tit er grå) skal du blot fjerne den(duh), men hvis du har et program som northon skal du bruge cden den kom på, der er et program der hedder \"remove\"
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.