Avatar billede ironmaiden Nybegynder
14. marts 2004 - 17:29 Der er 1 kommentar og
1 løsning

Ingen autostart?

På det sidste har jeg haft lidt problemer og undret mig lidt over hvorfor autostarten på mit Cd-rom drev ikke virker.. kan nogen fortælle mig hvorfor og hvordan jeg evt. kan slå den til igen? (jeg kører med windows xp hvis det kan have nogen relevans)
Avatar billede neophyte Nybegynder
14. marts 2004 - 17:53 #1
Gå ind i "denne computer" og højre klik på dit cd-rom drev. Der kommer så en menu frem og der skal du vælge "Egenskaber". Øverst oppe er der nogle faner og du skal klikke på den fane der hedder "automatisk afspilning". Der kan du måske finde ud af noget.
Avatar billede ironmaiden Nybegynder
02. august 2004 - 00:13 #2
diller
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester