Avatar billede s.timmerman Nybegynder
20. marts 2004 - 17:02 Der er 1 løsning

Program som connecter til et windows share

Hej.

Jeg skal bruge et program, som kan åbne et windows share, og lægge det på min computer som en virtuel harddisk - ikke som et netværksdrev.

Det et fordi softwaren til SoundBlaster Audigy 2 ZS Platinum Pro ikke understøtter netværksdrev, og det er lidt bittert når meget af mit multimedia ligger på en anden PC.


//Søren
Avatar billede s.timmerman Nybegynder
30. juni 2004 - 13:29 #1
Bah ;)
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester