21. marts 2004 - 19:41Der er
8 kommentarer og 1 løsning
Udtræk fra DB til Dropdown men mangler hele tiden 1 record
Hej,
jeg har ofte været ude for dette problem når jeg trækker data ud af min database til en dropdown, så mangler der en record i dropdown boksen, det er somregl altid den sidst indtastede record som mangler.
I dette særtema ser vi på, hvordan cloud og AI bliver fundamentet for virksomhedernes digitale forretning, og hvordan de nye muligheder for automatisering og forretningsværdi kan udnyttes uden at miste overblik, sikkerhed og menneskelig kontrol.
jeg er Maters træner i VAT89 - ellers træner jeg op mod Copenhagen Marathon i maj, men næsten igen svømning - du kan skrive til mig via msn messenger hvis du vil, jesperwerge@hotmail.com :o)
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.