Avatar billede malte Nybegynder
03. april 2004 - 18:36 Der er 1 løsning

offentlige hilsner

Jeg har brug for hjælp med mit php-nuke site http://www.counselor.dk til at lave en "offentlig Gæstebog" Brugerne kan sende hinanden private hilsner og jeg vil gerne have lavet en funktion så de kan vælge om hilsnen skal være offentlig eller privat. De offentlige skal kunne læses af alle brugere og sidde på medlemmets profilside.
Noget for dig?
Avatar billede malte Nybegynder
30. juli 2011 - 20:33 #1
har selv svaret for at få lukke spørgsmålet. Skriv hvis du syntes det er en fejl
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester