Avatar billede farout Nybegynder
02. august 2004 - 20:48 Der er 1 kommentar

Autosvar i Outlook2003

Jeg har nogle brugere på ferie, og skal lave en regl, der sender et autosvar når de får en mail, jeg laver det på klientsiden, fordi vores IT chef er stukket på ferie med koderne til post serveren o)
Anyway når jeg laver en regl om at der skal sendes et svar baseret på en formular, så vil outllok kun acceptere en .oft fil,(som standart mail formularen) og jeg kan ikke lave en .oft fil med indhold, nogen ideer?
Avatar billede k-asp-er Nybegynder
05. juli 2006 - 01:38 #1
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester