Avatar billede --vognmanden-- Nybegynder
18. august 2004 - 16:58 Der er 1 kommentar

Bitdefender lukker ned når jeg skanner

hej jeg bruger bitdefender 7,2 standard
når jeg sætter den til at skanne alle lokale enheder går den altid i stå og så kommer windows med en fejl hvor der står BBS har genereret en fejl og lukkes, og bitdefender går helt i stå og tager 1000 år om at lukke skanningen,
er der nogen der ved hva der kan være galt
er d en virus? opdatere bare hele tiden

Mvh. René
Avatar billede forevernewbie Nybegynder
18. august 2004 - 17:03 #1
Lad os se hvad HijackThis siger
http://www.spywareinfo.com/downloads/tools/HijackThis.exe


http://danborg.org/spy/HJT/hijackthis.exe


Hvis du ikke ved hvordan: Åbn HJT>scan>save log>den åbner så i notesblok. Copy/paste den herind i tråden. Slet ikke noget selv.
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester