Avatar billede da9elsan Nybegynder
03. september 2004 - 10:08 Der er 1 kommentar og
1 løsning

Linksys WRT54G og Stofanet

Hej,

Jeg vil høre om der er nogle som har erfaring med Linksys WRT54G og om hvorvidt det fungerer med stofanet? Dvs. har nogen oplevet store problemer med denne router eller fungerer den godt? Vil høre inden jeg foretager mit køb.
På forhånd tak for svarene..!
----
Vh.
Da9elsan
Avatar billede espersen Novice
03. september 2004 - 10:32 #1
den fungerer fint på Stofanet og er et fint produkt !

Efter at du får den købt og pakket ud og sat op skal du lige opdatere firmwaren, (i tilfælde af at der er kommet en ny)

Årsag ; dynamisk IP og en router kan betyde at linien falder ud. Det er et generelt problem.
Avatar billede espersen Novice
04. september 2004 - 09:08 #2
NB !  Når du opdaterer firmwaren samt indstiller routeren; så skal du benytte alm. kabel.
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester