Avatar billede linkin_noller Nybegynder
08. september 2004 - 20:46

Den melder fejl ved afspilning..

Hver gang jeg vil afspille enten en wma fil eller høre noget som netradio - altså noget som helst "online" media, får jeg beskeden "explorer har fundet en fejl og afsluttes"... Vi har kigget alt igennem, og hentet opdateringer, og det virker stadigvæk ikke.. Nogen der kan sige hvorfor??
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester