Avatar billede dennism Nybegynder
13. november 2004 - 19:26 Der er 7 kommentarer og
1 løsning

DVD: Linkin Park

Jeg har hørt at der snart skulle komme en ny DVD med Linkin Park, som vist skulle være noget feat.-halløj med Jay-z. Jeg er ikke selv den store Linkin Park fan, men jeg har en kæreste som vil sætte pris på denne DVD. Er der nogen der kan fortælle mig hvad titlen på denne DVD er, og hvornår den kommer i butikkerne?
Avatar billede winchester Nybegynder
19. november 2004 - 14:12 #1
Tror måske det er denne her du søger:
http://www.cdon.com/main.phtml?navroot=903&session=1

Køb enten Digipak eller Jewelcase versionen. DVD-case er bare et almindeligt dvd-cover og ikke så fedt.
Avatar billede winchester Nybegynder
19. november 2004 - 14:12 #2
Release dato er 1/12-04
Avatar billede winchester Nybegynder
19. november 2004 - 14:13 #3
Avatar billede dennism Nybegynder
20. november 2004 - 14:26 #4
Hvad siger du at forskellen er på de forskellige versioner?
Avatar billede winchester Nybegynder
20. november 2004 - 14:41 #5
Der er ingen forskel på selve dvd'en.

Glem jewelcase versionen. Det er bare et ganske almindeligt cd-cover. Du skal heller ikke købe DVD-case versionen. Det er samme cover som en almindelig dvd-film.
Køb digipak'en til hende. Nogle albums kommer udover den almindelige version også i en digipak version. En version der er eftertragtet for samlere fordi den er så fed!

Her kan du se en digipak af et eller andet album. Det er et "pap"-cover, der kan foldes ud.
http://www.hellmanproduction.com/image/digipak.jpg
Avatar billede dennism Nybegynder
20. november 2004 - 15:09 #6
I følge cdon, lyder det mere som om at det produkt det blev linket til, er en cd, frem for en DVD med video!?
Avatar billede winchester Nybegynder
20. november 2004 - 15:11 #7
Det er jo en CD + en DVD. Men jeg er ikke den store Linkin fan, og ved ikke om der kommer en anden DVD. Havde bare set den, og tænkte det måske var den du søgte.
Avatar billede dennism Nybegynder
20. november 2004 - 15:13 #8
Hvis det både er CD og DVD, er det så ikke lidt underligt at den kun koster 139,-?
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester