Avatar billede _kresten Nybegynder
08. december 2004 - 00:13 Der er 2 kommentarer

Ang. firmware til Belkin router (F5D6231-4)

Er der noget eksperter der har en idé om hvor det er muligt at finde noget firmware til en router af mærket belkin og modelnummeret F5D6231-4?
Jeg har prøvet at installere firmwaret til F5D6230-3, som flere steder bliver beskrevet som magen til, blot med 3 porte i stedet for fire, uden held. Desværre.
Avatar billede sharkman Nybegynder
08. december 2004 - 00:24 #1
Avatar billede _kresten Nybegynder
08. december 2004 - 00:43 #2
Ja, det er den der kommer med routeren, så den gør desværre ingen forskel...
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester