Vi er en lille virksomhed der søger en ung dygtig programmør til forskellige små hjemmeside projekter. 10-20 timer om ugen. Eventuel på aften eller efter skole basis.
Denne side indeholder artikler med forskellige perspektiver på Identity & Access Management i private og offentlige organisationer. Artiklerne behandler aktuelle IAM-emner og leveres af producenter, rådgivere og implementeringspartnere.
hey det er mig du skal bruge mand, kan jeg ikke komme til samtale? jeg kan rigtig mange ting og jeg kan arbejde i dagtimerne hele ugen samt aftentimerne mandag-onsdag
Hvorfor nøjes med en ung dygtig programmør, når I kan få en erfaren ekspert. ASP, x-SQL, Javascript, VB, VB-Script, Netværksadministration, IIS, FTP, Mailservere, Windows 2000 server ...... Er der tale om hvidt arbejde en passende timeløn, samt fornuftige tidsestimater..??
spuncut-> Måske fordi at er erfaren ekspert skal have mindst 400 kr. i timen, mens en ung der måske kan det nødvendige kan lønnes for 150 i timen. interdania-> Skal det laves i asp? Hvis php er OK er jeg frisk.
okææ, interdania det er da lidt af et tilbud fra spuncut.. jeg ved godt hvad spuncut kan, og med den erfaring han har, ville jeg ikke blinke 2 gange med øjnene før han var ansat hos mig..
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.