1 mb internet superlangsomt, efter deaktivering hurtigt
Jeg kører 1024/256 ´bredbånd, TDC... mit internet er TIT helt vildt langsomt, og hvis jeg så går ind i netværksforbindelser, og højreklikker på LAN-forbindelse, og siger deaktiver, og derefter aktiverer den igen, bliver den mega hurtig i noget der ligner 1 minut. Ellers ligger hastigheden på noget jeg vil sige svarer til 128 kbit/sec, fatter simpelthen ikke hvorfor ? ! HJÆLP
Virksomheder er på vej fra store sprogmodeller, der svarer på spørgsmål, til AI-agenter, der kan udføre opgaver på egen hånd. Det gør teknologien mere nyttig – og langt mere risikabel.
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.