Avatar billede knagen7100 Novice
07. september 2005 - 20:10 Der er 4 kommentarer og
1 løsning

Skjult mappe i Win XP

Hejsa

Jeg har på min harddisk lavet en skjult mappe. Nu har jeg glemt det præcise navn på mappen og har derfor lidt svært ved at finde mappen. Kan jeg gøre noget for at få vist de mapper der også er skjult??
Avatar billede gargel Nybegynder
07. september 2005 - 20:15 #1
Du kan gå ind i Denne Computer, menuen Funktioner, Mappeindstillinger, fanen Vis, rul ned og se Skjulte Filer og Mapper. Sæt hak i Vis skjulte filer og mapper.
Håber jeg forstod dit spørgsmål korrekt ;)
Avatar billede knagen7100 Novice
07. september 2005 - 20:23 #2
Du forstod mit spørgsmål helt korrekt. Smid et svar og du får point.
Avatar billede gargel Nybegynder
07. september 2005 - 20:25 #3
ok det var godt. Giv pointene til velgørenhed ;)
Mvh gargel
Avatar billede knagen7100 Novice
07. september 2005 - 20:36 #4
Tak for det.
Avatar billede knagen7100 Novice
09. september 2005 - 22:10 #5
Velgørenhed
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester