07. november 1999 - 02:28Der er
6 kommentarer og 1 løsning
Hurtig hjælp!!!
Kan nogen hjælpe hurtigt? Det drejer sig om at min ven som spiller FIFA. Spillet begynder pludselig at bytte om på knapperne og lave lidt underlige ting. Hvad kan der være galt og er det mons tro noget med keybordet?
Den moderne arbejdsplads er i stigende grad afhængig af mødelokaler til at fremme samarbejde, men dette skift medfører også stigende sikkerhedsudfordringer.
nico hvis du ikke har fundet ud af det endnu så er her lige et tip
det er ikke tastaturet men eller jo på en måde det er sikkert fordi der er blevet revet lidt kablet hvis det sker kan computeren ikke helt finde ud af det og bytter lidt om på knapperne det er noget som jeg selv oplever med min bærbare når jeg hiver det "eksterne" tastatur ud for at bruge min computer i skolen så hvis du ikke genstarter så laver mit tastatur også om på det det er noget være lort men ja det er sikkert det (=
Hejsa. Kan nogen hjælpe mig med mit virus på computeren. ! Det drejer sig om ( W95.CIH ) Aliases: ( Chernobyl CIH_Spacefiller PE_CIH ). ? Jeg bruger Antiviral Toolkit Pro. til at bekæmpe filerne med. Men det virker som om prg. ikke er stærkt nok. Hvad skal jeg bruge. ?
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.