Avatar billede omm Nybegynder
19. juni 2007 - 10:22 Der er 3 kommentarer

problemer med at lukke ned!

min bærbar kan nogle gange ikke lukke ned i første forsøg? Men 2. gang vil den godt. Jeg trykker luk computer! Kan det være fordi at alle ikoner ikke er lukket først eller kan det være noget andet?
Avatar billede cyberspace Nybegynder
19. juni 2007 - 14:38 #1
du kan prøve at installere microsoft hive clean up files.

Dette program hjælper med til at sørge for at alle programmer bliver lukket ned og ikke hænger når man slukker eller genstarter.

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=1B286E6D-8912-4E18-B570-42470E2F3582&displaylang=en
Avatar billede cyberspace Nybegynder
22. juni 2007 - 09:13 #2
hvad så har du fået lukket din pc ;)
Avatar billede omm Nybegynder
05. juli 2007 - 00:20 #3
jeg synes ikke rigtig at det virker med hive clean up
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester