hej jeg søger en ny bærbar for ca 10.000+/- den skal have god batteri levetid, være god til at surfe på nettet, se film på, ikke blive så var og skolebrug.. hvor stor skærm ville i anbefale hvis jeg skal kunne ta den med på ferie og kunne se film??:)
Mød TrackMan og Veo på Computerworld Cloud & AI Festival og hør, hvordan tech ændrer måden, vi træner og udvikler talent – fra skolebold til The Masters.
Og fordi der står ALDI, er den ikke "plastik" som min 13 årige søn kommenterede min nyeste, da han hørte hvor jeg havde købt den. (Han har selv en Acer).
Han sagde ikke noget om at den skal kunne spille. :) ja, de gode programmer er til PC/Windows, men hvis han bare skal surfe på nettet, se film og tekstredigering, så er den jo rigtig fed. Men hvis han vil have alle de gode programmer og ikke bryder sig om Apple OS, så er L´G'en/Asus'en et godt valg :)
hej.. har besluttet at køb en macbook med 80gb 2,0 ghz 1 gb ram osv, den er 4 måneder gammel der er tegnet 3 års garanti værdi 2200 kr ialt nypris 10.200kr køber den af en på baboom.. hvad syntes i er en retfærdig pris at give?? der er ikke noget galt med den og han kommer og aflevere den!!
http://www.zepto.dk/Shop/Config.aspx?configurationid=248¬ebookid=636 <-- En rigtig lækker bærbar, som mine venner bruger. De er rigtig glade for den og har ikke haft problemer med den så vidt jeg ved. Der er masser af saft og kraft i den, den kan klare de nyeste spil, programmer ect ect ect. Et rigtig godt køb til pengene, den er oven i købet på udsalg lige nu. Jeg kan kun anbefale den.
Dog skal du lige huske at tilvælge styresystem :)
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.