Avatar billede fskov Nybegynder
29. september 2008 - 22:15

Lenovo 3000 V200 eller ASUS Pro50?

Jeg har efterhånden fundet frem til de to ovennævnte bærbare, som jeg overvejer at købe.

Desværre er jeg utrolig vægelsindet, og kan ikke bestemme mig. Vil høre om der er nogle derude som kan komme med minusser og plusser, som kan gøre valget lettere for mig?

Jeg skal bruge puteren til kontorarbejde, på nettet og til at køre film over på mit gamle tv med(Ikke LCD).

Takker!
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester