Avatar billede TheJoker Juniormester
11. december 2008 - 12:46 Der er 1 kommentar og
1 løsning

Ændre vinduer / ikoner

Er der nogen herinde der også har problemer med at Vista (lovlig fuldt opdateret) ændre ens visning på ens ikoner umotiveret.

Jeg har f.eks en billede mappe som jeg gerne vil have til og vise på en måde og andre mapper på andre måder.

Det der sker er at jeg kan være inde i billede mappen og den viser det fint nok som jeg vil have. Jeg browser mig igennem og lige pludselig er den ændret til andre visninger. Det sker random og med random visninger. Nogen der ved hvordan det kan forhindres?
Inde i mappe indstillinger har jeg sat den til at den skal gemme det. Men den beholder det bare ikke.
Avatar billede corleonedk Nybegynder
11. december 2008 - 13:35 #1
Avatar billede TheJoker Juniormester
20. marts 2009 - 11:28 #2
lukker
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester