Avatar billede boelarsen Nybegynder
05. februar 2009 - 22:09

Printserver til Mac og Epson C1100

Er der nogen der har erfaring med et Mac netværk og Epson C1100 (farvelaser)? Printeren er uden netkort, men jeg vil gerne have den på netværket alligevel. Jeg kan via edbpriser.dk finde masser af printservere. Det kunne jo være at en af jer allerede har dette setup kørende?? Hvilken printserver bruger i?
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester