når jeg kommer til opdatering af database definition side 14 i installationsvejledningen, så springer den over punktet (igansæt automerge til microsoft c5). Hvad kan jeg gøre? LP
Min version er 4,0, men manglede åbenbart sp1, for at den kunne virke ordentligt. Den er installeret fra den originale cd rom. Jeg har ikke store egenskaber ved en computer, så hvis der er nogen der kan hjælpe, så brug helst så simpel sprog som muligt.
Jeg har en 4.0 og fik af vide ved conceptdata, at jeg skulle bruge den der hedder Microsoft c5 4.0 sp1, fra deres hjemmeside. Der står den er opdateret d.17-01-2008
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.