Avatar billede LuffeHG Nybegynder
05. maj 2009 - 15:30 Der er 3 kommentarer

tradlos

Hvaaad hvorfor kan jeg ikke skrive Ae og Oe ??naaa haber ikke fatter hvad jeg sporg om alligevel ? - Jeg har en notebook jeg har installeret med Win XP pro og et er en dell hel ny - nu er det sadan at jeg kan ikke aktiver det tradlose , men gar jeg ind under netvark - og under den tradlose og satter et kryds i " lad windows konfig. tradlos ", sa virker det uden problemer , men nar jeg starter computeren igen sa er krydset ogsa vak
Avatar billede Slettet bruger
05. maj 2009 - 17:16 #1
Jeg tror det er fordi Dell har vedlagt et program til styring af trådløse netværksforbindelser. Prøv at afinstallere det, hvis det er der. Har ført haft samme problem, indtil jeg fandt den løsning.
Avatar billede LuffeHG Nybegynder
06. maj 2009 - 08:55 #2
Det hjalp sgu , takker og bukker mange gange , fedt sted det her
Avatar billede Slettet bruger
07. maj 2009 - 08:13 #3
Selv tak.
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester