03. juni 2009 - 17:50Der er
2 kommentarer og 1 løsning
Lydbøger fra bibliotek.
Hej Kan I hjælpe. 1.bog åbnede wmp uden problemer efter at have hentet opdate (licens tror jeg) 2.bog kender wmp ikke og jeg har prøvet 4 Udpakkeprogrammer men ingen kan kende dem. Hvad gør jeg forkert. Jeg kører Vista og wmp 11 og Firefox
Skal virksomheder stå stærkere mod angreb og kunne udvikle sig, skal sikkerhed, drift og forretning tænkes sammen. Det er tanken bag Jysk IT’s ambition om at skabe en “sikker fremtid” for kunderne.
Hej John Den ligger som wma zip fil. 1.bog klikkede jeg bare og wmp 11 åbnede og pakkede ud efter at have forlangt en update ( jeg tror den hentede DRM) 2. gangville wmp ikke kendes ved den.
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.