14. august 2009 - 20:34Der er
5 kommentarer og 1 løsning
Stankelben hvordan bære de sig ad med at komme ind?
Hej derude jeg har en dejlig lille lejlighed på 28kvm - jeg har tit fået nogle store stankelben på besøg, jeg fatter bare ikke hvor de kommer inde henne , jeg bor på første sal, og min hovededør er altid lukket, men min dør ud til er åbnet nogle gange - men de burde da ikke kravle hele vejen her op? og jeg har 2 udluftningshuller et på mit badeværelse og et i mit køkken, kan de komme ind der? - man kan dog lukke dem helt..
Den moderne arbejdsplads er i stigende grad afhængig af mødelokaler til at fremme samarbejde, men dette skift medfører også stigende sikkerhedsudfordringer.
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.