Avatar billede jodlepigen Nybegynder
24. september 2009 - 20:09 Der er 3 kommentarer og
1 løsning

Problemer med afspilning af divX på Sony RDR-HX720

Jeg har fået en film i divX-format. Når jeg vil afspille den på min Sony DVD-recorder, kommer der fejlmeddelelsen: lyddata ikke understøttet, og der er ikkke nogen lyd på, men der er ikke noget i vejen med billedet. Lyddata er i mp3-format og jeg kan ikke forstå, hvad problemet er. Min ven hjalp mig med at opdatere firmware, men det hjalp ikke.

Håber der er nogen, der kan hjælpe
Avatar billede johnstigers Seniormester
24. september 2009 - 20:44 #1
Du har 2 åbne spørgsmål om samme emne.
Du skal lige lukke det ene da man ikke må oprette same spørgsmål flere gange: http://www.eksperten.dk/faq#faq-2-7
Avatar billede jodlepigen Nybegynder
24. september 2009 - 20:56 #2
Jeg syntes at mit spørgsmål passede bedre i den anden kategori. Hvordan lukker jeg dette spørgsmål?
Avatar billede johnstigers Seniormester
24. september 2009 - 21:02 #3
Det står i min kommentar, men du får da bare link igen: http://www.eksperten.dk/faq#faq-8-5

:)
Avatar billede johnstigers Seniormester
24. september 2009 - 21:03 #4
lol - forkert link. her er det rigtige http://www.eksperten.dk/faq#faq-2-7
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester