Avatar billede sanko Nybegynder
23. august 2010 - 01:36 Der er 2 kommentarer

Hjælp! Jeh ved hvad der skal gøres men ved ikke hvordan.

Hej Internet! :)

Jeg har idag downloadet nogle programmer til min computer. Jeg kan dog ikke længere spille spil over nettet da et program kaldet "punkBuster" hver gang har en eller anden grund til at smide mig af den server jeg connecter til. Løsningen er at stille min computer "tilbage i tiden" altså at få ALLE instillinger til at være som de var på en given dag. Jeg har dog ingen ide om hvad jeg skal gøre for at få dette til at ske. ved det kan lade sig gøre da jeg tidligere har fået en ven til at hjælpe mig med det, men jeg har bare ingen ide om hvordan han gjorde. Kan nogen hjælpe mig? Jeg bruger Vista

Hilsen

Christian
Avatar billede store-morten Ekspert
23. august 2010 - 03:20 #1
Avatar billede killer_bee Nybegynder
23. august 2010 - 13:19 #2
Det sker af og til at PB ikke kanopdatere sig selv . kig her og gør som de skriver det plejer at hjæpe:
http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
Computerworld tilbyder specialiserede kurser i database-management

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester