Avatar billede Krasniqi Nybegynder
12. marts 2012 - 22:25 Der er 1 kommentar

Asus x52j problem

Heej alle sammen , jeg sidder og har et neget irriterende problem med min bærbar, problemt er at den "hacker" virkelig meget til tider den er næsten ny og har gjort det luge fra dag et jeg fik den, fik sendt den ind hos expert de fortalte problemet var løst men intet var sket , jeg har gendannet hele computeren og det har ikke hjulpet , til tider fryser den helt og jeg kan intet gære skærmen går i sort også kommer den "normalt" skærm tilbage efter lidt tid , der umuligt for mig at lave mine opgaver på den da den lakker vildt nogen gange , det umuligt at se film på youtube for så begynder den at hakke sig igennem det :S er meget skuffet  da eg har brugt eb del F min opsparing 5000 kroner på den og føler jeg er blevet snydt :/ håber i kan hjælpe mig !! Med at læse mit problem /:
Avatar billede Blueeyez Mester
12. marts 2012 - 22:29 #1
Send den ind til reperation igen, hvis den er under 1 år (hvilket jeg går ud fra) så skal du blot sende den ind 3 gange for følgende fejl og så kan du kræve dine penge retur :)
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester