Avatar billede FearMe Nybegynder
11. februar 2014 - 13:10 Der er 1 kommentar

compaq presario cq60-405eo hdmi udgang virker ikke efter update til win7

Jeg har lavet en ren installation af windows 7 på min compaq presario cq60-405eo. Før det kørte den med den oprindelige Vista installation.

Jeg kan nu ikke få den til at vise billede på mit tv via hdmi udgangen. Jeg har tjekket i systemenhed og der er ingen gule udråbstegn (længere da coprocessor er løst). Det virkede i Vista.

Jeg har installeret GeForce 332.21 Driver

Hvordan kommer jeg videre?
Avatar billede FearMe Nybegynder
12. maj 2014 - 19:08 #1
Hmm ingen svar. Og jeg kan ikke se hvordan jeg sletter tråden!
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester